Właściwości tynku akrylowego, oferowanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST

Wytrzymałe tynki do robienia elewacji zewnętrznych oferuje marka GREINPLAST. Tynki akrylowe mają specjalne właściwości, pozwalające na uzyskanie jak najlepszych efektów. Wszystkie tynki akrylowe można bez kłopotu nałożyć. Tynk powstały na bazie nowoczesnych technik nadaje się do ułożenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz pozostałych.

Tynk akrylowy można nakładać po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. W dodatku ten typ tynku bardzo dobrze sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum 3 dniach od ich wykonania. Zaprezentowany produkt to spójny element zestawu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw jest ukazana przez wytwórcę i można się z nią obeznać na stronie internetowej.

Jeśli klienci mają takie życzenie, mogą być wykonane zlecenia indywidualne pod kątem barwy tynku. To daje gwarancję, że abstrahując od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że ze wsparciem konkretnej firmy da się to uzyskać. Tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kilogramów. Kupujący zainteresowani jego zakupem mogą obeznać się z prezentacją na stronie www. Do ich wglądu zostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu.

W wypadku dodatkowych zapytań można skontaktować się z obsługą klienta. Ze względu na szybkość oraz łatwość aplikowania, tynk akrylowy stosuje się nad wyraz często. Warto wybrać taki konkretny preparat, by mieć gwarancję jak najlepszej jakości. Z uwagi na to, że w jego formule znajduje się specjalna kombinacja środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki typ tynku zostanie zamieszczony. Oznacza to, że innowacyjny tynk cienkowarstwowy może zostać nałożony w każdych warunkach środowiskowych.

You may also like...