Nowoczesne akumulatory żelowe HAZE

Zastosowanie akumulatorów żelowych sprzedawanych w punkcie sprzedaży COMSYSTEM jest wieloaspektowe i z tego powodu firma nie może narzekać na wyniki sprzedażowe. Przede wszystkim osprzęt ten kupują klienci, jacy chcieliby go zamieszczać w samochodach elektrycznych. Na dodatek taki typ akumulatorów sprawdzi się w maszynach transportowych i podnoszących, a więc w wózkach jezdniowych, wózkach widłowych, holownikach, platformach, podnośnikach koszowych oraz w paleciakach.

Można także otrzymać akumulatory żelowe do maszyn oczyszczających. Dostępne są akumulatory marine do łodzi mających napęd elektryczny, jak i do zasilania urządzeń elektrycznych na łodziach i jachtach o napędzie spalinowym. Klienci, którzy zamierzają zakupić akumulator litowo-jonowy 12v 100ah do samochodów rekreacyjnych także mają taką możliwość.

Ten typ sprawdzi się w kamperach oraz w przyczepach kempingowych. Do przetestowanych rozwiązań wliczają się również akumulatory do energii odnawialnej, czyli do instalacji solarnych oraz małych elektrowni wiatrowych i wodnych. Szeroka oferta obejmuje również akumulatory do zasilania awaryjnego, czyli do instalacji jakie podtrzymują działanie maszyn jakimi są kotły C.O, piece, instalacje grzewcze oraz oświetlanie awaryjne. Każdy z rodzajów zamieszczony jest w odpowiedniej kategorii i jest dokładnie scharakteryzowany, czyli nikt nie ma trudności z odnalezieniem dla siebie odpowiedniego rodzaju. Podane są: charakterystyka, zastosowanie, instrukcja obsługi oraz rozmiary.

Można też doinformować się, jaki jest regulamin sklepu oraz jakie są sposoby dostawy. W oddzielnych podkategoriach podane są najczęściej kupowane akumulatory oraz modele nowej generacji. Wyroby od głównego producenta na świecie spełnią wymagania użytkowników, gdyż produkcja przebiega zgodnie z normą ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004. Rozmiary akumulatorów są standardowe oraz wzorcowo wpasują się w poprzednie miejsce.

You may also like...