Fachowe projektowanie wnętrz komercyjnych

Nowatorskie podejście do kreowania projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma tutaj znaczenia, czy projekty wykonane są dla klientów indywidualnych, czy dla przedsiębiorców. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udzieli pomocy w wyborze elementów umeblowania i całego wyposażenia.

W przypadku małych powierzchni eksperci zabiegają o to, aby utrzymana była przestronność. Z kolei kiedy pomieszczenia są większe, zabiega się o zachowanie kompletnej aranżacji pod względem wyposażenia i koloru. Z uwagi na to, że realizacja zlecenia jest wszechstronna i odbywa się etapami, można spodziewać się że wszystko przebiegnie sprawniej. Team architektów specjalizuje się w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, ale też klasycznych.

Kiedy zaś zleceniodawca chce pozyskać projekt oryginalny, to specjaliści nie boją się zaproponować wizualizacji z różnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu oraz niebanalne rozwiązania to cechy, jakimi sugerują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, by przekonać się o tym. Poza architektami wnętrz nad standardową pracą czuwają też specjaliści z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Znajomość branży i reguł designu sprawia, że cały zespół realizuje własne obowiązki rzetelnie.

Studio nawiązuje współpracę z marką KAMAR, w zakresie wykonania mebli na wymiar. To spełnia oczekiwania zleceniodawców. Elementy umeblowania są wykonane zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla dowolnych instytucji. Wszystko wykonywane jest rzetelnie i w zgodzie ze wstępnymi uzgodnieniami. Wykonane mogą być: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble do biura a także różne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą oczekiwać na transport i montaż zamawianych mebli. To sprawia, że są zadowoleni ze świadczeń.

You may also like...