Apartament przeznaczony dla osób, które chciałyby odpocząć od wakacyjnych tłumów

Mechelinki to apartament stworzony dla osób, które chcą odpocząć od wakacyjnego zgiełku. Klimatyczne i kompletnie wyposażone mieszkanie spełnia oczekiwania dużej liczby osób. Każdy gość może tutaj przyszykować dla siebie posiłek, pić kawę, zobaczyć film albo zrobić przyjemną kąpiel. Komfortowe łóżka pozwalają odpocząć po całym dniu zwiedzania.

I jeśli ktokolwiek chciałby w tym miejscu przyjechać w podróż służbową to też może skorzystać z takiej możliwości. Może tutaj w spokoju pracować, a wieczorem spacerować po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w zaledwie cztery minuty. Udostępnione udogodnienia oraz modernistyczne wyposażenie sprawią, że czas w takim mieszkaniu wszyscy będą wspominać nad wyraz dobrze. Można będzie bardzo dobrze odpoczywać nad Morzem Bałtyckim. Mechelinki to mniejsza miejscowość zlokalizowana w pobliżu Rewy oraz Gdyni.

Dlatego to dobra alternatywa dla osób, które nie lubią spędzać urlopu w dużych kurortach. Stylowo urządzone mieszkanie będzie idealną alternatywą dla większego hotelu. Wszechstronnie wyposażone mieszkanie da szansę komuś wypoczywać tak jak lubi szczególnie: w apartamencie można będzie spędzić mniej albo więcej czasu, w zależności od wybranego stylu wypoczywania.

Jeśli zaś pogoda nie będzie dobra, to można spędzić wolne chwile na dużym tarasie. Żeby zarezerwować pobyt, trzeba kontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy opiekującej się apartamentem to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Założyciel MARIO COMPANY posiada jeszcze apartament w Gdyni, prowadzony na równie wysokim poziomie.

Z tego powodu warto mu zaufać i decydować się na pobyt w ekskluzywnym i kameralnym mieszkaniu. Mieszkanie przeznaczono dla ośmiu osób. Metraż mieszkania wynosi 108 m2.

You may also like...